Pandora Web Tasarım İle

Pandora olarak temel ilkemiz; müşteri memnuniyeti için kısa sürede yaratıcı çözümler sunmaktır.

Tüm web site tasarımlarımız müşteri beğenisi olmadan teslim edilmemektedir. Yaptığımız her tasarım referansımız olmuştur.
Kurumsal kimlik, Logo tasarımı, e-katalog, katalog, broşür, dergi, kartvizit tasarımı çalışmalarıyla profesyonel ve tecrübeli ekibimizle 8 yıldır sizlerle birlikteyiz.

Hizmette sınır yok ilkesiyle başlamış olduğumuz bu alandaki işlerimize en iyi şekilde sürdürmenin tek yolu müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilerek müşterilerimize özel kampanyalar yapılmaktadır. Böylece kaliteyi sunarak sizlerinde isteklerine göre web siteleri yapmaktayız.

Müşteri isteğine göre gerek sıfırdan yazılım gerekse revize yaparak olan bir tasarımı editleyerek sizlere yardımcı olabiliriz. Her geçen gün değişen teknoloji dünyası artık farklılıklarını göstermekte ve bu farklılıklar doğrultusunda ilerlemekte olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Bu nedenle sanal ortamlarda bulunan kişi veya kurumların İnternet siteleri var ise düzenlemelerini yapıyor yok ise isteklerine göre tasarımları çizerek kodluyor ve size özel İnternet sitenizi oluşturuyoruz.

Kaliteli Hizmet

Web projesini kusursuzca tamamlamak için sizinle birlikte çalışacağız. Böylece kaliteyi sunarak sizlerinde isteklerine göre hatasız web sitesi tasarımları yapmaktayız.

Arama Motoru Dostu

SEO web sitelerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Pandora şirketinizin ihtiyaçlarına uyan bir web sitesi oluşturmakla kalmaz, web sitenizi görünür kılar.

Mobil & Tablet Uyumu

Web sitenizi telefon ve tabletinizle tam uyumlu olarak tasarlıyoruz. Günümüzde mobil internet kullanımının hızla artması ile kullanıcıların işlemlerini yapmak için tercih ettikleri bir alanı oluşturuyor.

Ücretsiz Teknik Destek

Web sitenizin yapımından itibaren teknik desteğimiz ücretsizdir. 0850 885 00 45 numaralı web destek hattımızı ulaşarak teknik destek alabilirsiniz.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/pandora2/public_html/wp-includes/functions.php on line 4348

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/pandora2/public_html/wp-includes/functions.php on line 4348

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/pandora2/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111